Scheidsrechterscursus - 2e dag

Startdatum

18-11-202519:00 uur


Einddatum

18-11-202520:30 uur


Locatie

Sportcomplex "Het Hassink"


Sublocatie


Omschrijving

De nieuwe periode na de vakantie start, en dat betekent: volle velden, sportieve strijd… én scheidsrechters nodig!
 
Vanaf de O11-teams regelt elk team bij thuiswedstrijden zelf één scheidsrechter. Zorg dus dat je als ouder op tijd je scheidsrechterskaart haalt. En pro-tip voor de ouders: start vooral lekker op tijd, haal je kaart al voordat je kind in de O11 speelt. Je kent dan al vast de regels en je groeit dan makkelijk met je kids mee. 
 
Vind je het spannend om te beginnen? Geen zorgen — wij helpen je op weg met deze korte, gezellige scheidsrechterscursus voor ouders en jeugdleden. En na het behalen van je kaart kan je ook nog een keer support krijgen bij de eerste keer fluiten.
 
De cursus bestaat uit twee avonden: dinsdag 11 en 18 november en die sluiten we af met het examen op maandag 24 november.
 
Na de cursus mag je officieel fluiten — leuk, leerzaam en belangrijk voor de teams van de kids en onze mooie club!
 
Heb je de eerste avond gemist? Neem dan contact op met arbitrage@hcepse.nl